KS Polonia Głubczyce 1:5 MKS Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko - Biała KS Skra Częstochowa
MKS Miedź II Legnica 2:1 KS Stilon Gorzów Wlkp.
BTS Rekord Bielsko - Biała 1:2 LKS Unia Turza Śląska
KS Polkowice 2:3 1 KS Ślęza Wrocław
BTP Stal Brzeg MZKS Zagłębie II Lubin
MZKS Lechia Dzierżoniów 1:2 MKS Piast Żmigród
Górnik II Zabrze S.S.A TS Gwarek Tarnowskie Góry
GKS Pniówek Pawłowice 2:1 KS Falubaz Zielona Góra

Trzecie zwycięstwo trampkarzy

• autor: uniaturza, 2016-09-13 19:28

Trampkarze Unii nie dali dzisiaj żadnych szans swojemu rywalowi z Borucina wygrywając 8:1. Zaczęło się trochę niespodziewanie, gdyż w 8 min. goście objęli prowadzenie po strzale Patryka Halfara, ale potem strzelali już tylko gospodarze. Do przerwy zanotowali pięć trafień, wykorzystując przede wszystkim swoją siłę fizyczną. Większość bramek padła z najbliższej odległości, po "przepychance" w polu karnym, co nie dziwi, gdyż goście przyjechali młodym składem ( rocznik 2004 i 2005 ) i ustępowali warunkami fizycznymi unitom. Łupem bramkowym podzielili się Patryk Leśnik, który skompletował hattricka, a po jednym golu zdobyli Patryk Hanslik, Mateusz Nowak, Błażej Wiśniowski, Przemysław Brachmański i Mateusz Klepek. W porównaniu z meczem w Kokoszycach, gra naszego zespołu już nie była taka solidna, zdarzały nam się proste błędy, które na szczęście goście nie potrafili do końca wykorzystać. Drobnym usprawiedliwieniem może być fakt, iż w Unii zabrakło chorych Karola Kwiatkowskiego i Roberta Zająca, którzy przed tygodniem byli podporą naszej defensywy. Następny mecz nasi trampkarze rozegrają dopiero 24 września w Czernicy z miejscowym Zameczkiem. Skład Unii w meczu z Borucinem : Mikołaj Knopek (Jakub Kura) - Gabriel Kubiniok, Michał Budnik, Jakub Sosna, Bartosz Moj - Jakub Milek, Bartosz Plewka, Patryk Leśnik, Patryk Hanslik, Przemysław Brachmański - Błażej Wiśniowski. Ponadto grali : Dawid Nogaś, Dominik Pawłowski, Mateusz Nowak, Mateusz Klepek. Trener : Przemysław Pawliczek.

LKS Unia Turza Śląska 1:2 KS Polonia Głubczyce
2017-11-25, 13:00:00