KS Polonia Głubczyce 1:5 MKS Ruch Zdzieszowice
BKS Stal Bielsko - Biała KS Skra Częstochowa
MKS Miedź II Legnica 2:1 KS Stilon Gorzów Wlkp.
BTS Rekord Bielsko - Biała 1:2 LKS Unia Turza Śląska
KS Polkowice 2:3 1 KS Ślęza Wrocław
BTP Stal Brzeg MZKS Zagłębie II Lubin
MZKS Lechia Dzierżoniów 1:2 MKS Piast Żmigród
Górnik II Zabrze S.S.A TS Gwarek Tarnowskie Góry
GKS Pniówek Pawłowice 2:1 KS Falubaz Zielona Góra

Porażka numer cztery

• autor: uniaturza, 2016-09-11 07:39

Niestety nie udało się przełamać złej passy naszej drugiej drużynie seniorów, która uległa 1:4 w wyjazdowym spotkaniu Odrze Nieboczowy. Wynik nie do końca odzwierciedla wydarzenia na boisku bowiem do przerwy turzanie remisowali 1:1, a dwie bramki stracili w ostatnich 5 minutach gry, kiedy musieli podjąć ryzyko myśląc o ponownym doprowadzeniu do wyrównania. Szanse ku temu były, ale zabrakło precyzji w wykończeniu akcji i być może także doświadczenia, bo w ataku naszego zespołu wystąpiło dwóch 17-latków. Pomimo braku kilku podstawowych i bardziej ogranych zawodników ( Tanżyna, Macura, Kłosok, Michalczyk) unici prezentowali się długimi okresami bardzo solidnie. Bardzo dobrze w bramce spisywał się grający na tej pozycji z konieczności Patryk Kocur, w przodzie szalał Tomasz Pogoda, a w defensywie dobrą partię rozgrywał Sławomir Szkonter. Szkoda, że ta poprawna gra nie przyniosła żadnych zdobyczy punktowych i musieliśmy pogodzić się z czwartą porażką z rzędu w tym sezonie. W dalszej części newsa składy obu drużyn.

LKS ODRA NIEBOCZOWY - LKS UNIA II TURZA  4:1 (1:1)

1 - 0  Dawid Fedorów 8 min.
1 - 1  Tomasz Pogoda 22 min. asysta Wojciewch Hetmaniok
2 - 1  Marcin Dzierżęga 65 min. (rzut karny)
3 - 1  Bartosz Jęczmionka 88 min.
4 - 1  Marcin Dzierżęga 90+3 min.

Sędziowali : Zdzisław Małys (główny), Wiktoria Czyżewska, Paweł Front (asystenci). Widzów : 20. Żółte kartki : Michał Goralczyk, Bartosz Jęczmionka.

LKS ODRA NIEBOCZOWY : Sylwester Garbacik - Mateusz Pacharzyna (75`Sławomir Popeła), Wojciech Szyra, Arkadiusz Marek, Dawid Wałach (46`Karol Solich) - Szymon Błaszczok (66`Michał Goralczyk), Janusz Piątek, Bartosz Jęczmionka, Dawid Fedorów (44`Mateusz Szałek) - Paweł Musioł, Marcin Dzierżęga. Trener : Michał Goralczyk.
LKS UNIA II TURZA : Patryk Kocur - Adam Chlebisz, Wojciech Hetmaniok, Sławomir Szkonter, Wojciech Konopek - Tomasz Pogoda, Robert Weisman, Piotr Sitek, Przemysław Sosna - Patryk Duda (77`Zbigniew Sosna), Szymon Grabiec. Trener : Wojciech Hetmaniok.

LKS Unia Turza Śląska 1:2 KS Polonia Głubczyce
2017-11-25, 13:00:00