MKS Ruch Zdzieszowice 2:1 MKS Miedź II Legnica
BTS Rekord Bielsko - Biała 1:0 BKS Stal Bielsko - Biała
KS Polkowice 3:1 KS Polonia Głubczyce
BTP Stal Brzeg 1:0 KS Skra Częstochowa
MZKS Lechia Dzierżoniów 1:2 KS Stilon Gorzów Wlkp.
Górnik II Zabrze S.S.A 3:1 LKS Unia Turza Śląska
GKS Pniówek Pawłowice 3:3 1 KS Ślęza Wrocław
KS Falubaz Zielona Góra 0:1 MZKS Zagłębie II Lubin
TS Gwarek Tarnowskie Góry 2:0 MKS Piast Żmigród

MKS Piast Żmigród - MKS Ruch Zdzieszowice
MZKS Zagłębie II Lubin - TS Gwarek Tarnowskie Góry
1 KS Ślęza Wrocław - KS Falubaz Zielona Góra
LKS Unia Turza Śląska - GKS Pniówek Pawłowice
KS Stilon Gorzów Wlkp. - Górnik II Zabrze S.S.A
KS Skra Częstochowa - MZKS Lechia Dzierżoniów
KS Polonia Głubczyce - BTP Stal Brzeg
BKS Stal Bielsko - Biała - KS Polkowice
MKS Miedź II Legnica - BTS Rekord Bielsko - Biała

Zapowiedź weekendowych meczów

• autor: uniaturza, 2016-09-09 08:23

Sobotnim turniejem żaków rozpocznie się dla Unii kolejny obfity w wydarzenia weekend na piłkarskich boiskach. Oto plan gier naszych zespołów :
ŻAKI   10.09.2016   GODZ.10.00   TURNIEJ NA ORLIKU W GORZYCACH
Pierwszy w tym sezonie turniej w tej kategorii wiekowej zorganizuje Unia Turza, a oprócz gospodarzy wezmą w nim udział jeszcze Czarni Gorzyce, LKS Chałupki i Odra Nieboczowy. W poprzednim sezonie nasi zawodnicy należeli do ścisłej czołówki i choć teraz nie będzie już grać rocznik 2007, to liczymy, że i tym razem turzanie będą spisywać się na miarę swoich umiejętności i powalczą przynajmniej w tym pierwszym turnieju o zwycięstwo. Zbiórka zawodników przed turniejem o godz.9.15 na Orliku w Gorzycach.

B KLASA   10.09.2016   GODZ.16.00   ODRA NIEBOCZOWY - UNIA II TURZA
Rezerwy naszej III-ligowej drużyny seniorów czeka dziś mecz w Nieboczowach z miejscową Odrą. Gospodarze po trzech kolejkach zajmują w tabeli 8 miejsce z dorobkiem trzech punktów za zwycięstwo nad Kokoszycami 5:1, a unici jeszcze w tym sezonie nie punktowali ponosząc trzy minimalne porażki i zajmują w tabeli przedostatnie miejsce. Najwyższy czas by to zmienić, choć nie będzie to łatwe, bo nieboczowianie muszą jesienią nazbierać jak najwięcej punktów, gdyż ze względu na zamknięcie boiska wszystkie mecze grają u siebie i również w meczu z Unią będą starali się zainkasować komplet punktów. Liczymy, że nasi zawodnicy stawią im silny opór i postarają się o pierwszą w tym sezonie punktową zdobycz. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.14.30 na boisku w Turzy lub o 15.00 w Nieboczowach.

JUNIORZY MŁODSI   11.09.2016   GODZ.11.00   CZARNI GORZYCE - UNIA TURZA
Jutro naszych juniorów czeka ciężka przeprawa z liderującym w tabeli zespołem Czarnych Gorzyce. Derby naszej gminy zapowiadają się bardzo interesująco, gdyż również Unia plasuje się w czołówce tabeli po dwóch rozegranych seriach meczów. Dzięki zwycięstwom nad Zabełkowem i Krzyżkowicami znajdujemy się w niej tuż za Gorzycami i liczymy, że podopieczni Przemysława Pawliczka powalczą z faworytem o pełną pulę. Ostatnio nasz zespół został solidnie wzmocniony, a na jutrzejszy mecz dołączą do drużyny jeszcze Kamil Wieczorek i Patryk Brzeziński, więc trener Pawliczek będzie miał do dyspozycji najsilniejszy skład na jaki nas obecnie stać. Oby przyniosło to korzystny rezultat, który na pewno jest w zasięgu naszych zawodników. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.9.40 na boisku w Turzy lub o 10.00 w Gorzycach.

ORLIKI    12.09.2016    GODZ.17.00   NAPRZÓD ZAWADA - UNIA TURZA
Tradycyjnie w poniedziałek czeka naszych orlików swój ligowy mecz, tym razem na wyjeździe zmierzą się z Naprzodem Zawada. Spotkanie odbędzie się na naturalnej murawie boiska w dzielnicy Wodzisławia, co powinno pomóc, trenującym właśnie na takiej nawierzchni, podopiecznym trenerów Marcina Grabowskiego i Dariusza Pawlusińskiego. Na razie nasi zawodnicy wygrali dwa swoje mecze w tym sezonie, walkowerem z Naprzodem Syrynia i 8:1 z Czyżowicami i również w poniedziałek liczymy na dobrą grę i kolejne trzy punkty. Zbiórka zawodników przed meczem o godz.15.45 na boisku w Turzy lub o 16.00 w Zawadzie.

Mecz trampkarzy z Naprzodem Borucin został przełożony na najbliższy wtorek i rozpocznie się na naszym boisku o godz.17.00.

LKS Unia Turza ŚląskaGKS Pniówek Pawłowice
LKS Unia Turza Śląska   GKS Pniówek Pawłowice