Statystyki drużyny

Aktualności

Szczęśliwe zwycięstwo juniorów

• autor: uniaturza, 2016-09-04 22:11

Wczoraj przed południem nasi juniorzy pokonali w dramatycznych okolicznościach Naprzód Krzyżkowice 4:3. Gra naszego zespołu była jak sinusoida, od prowadzenia 2:0, poprzez przegrywanie 2:3, aż do wygranej 4:3. Jeszcze na dwie minuty przed końcem goście prowadzili, ale najpierw do remisu doprowadził Filip Odrozek, a w doliczonym czasie gry po akcji lewą stroną Benjamina Kuczy i jego dośrodkowaniu, piłka odbiła się od zawodnika Naprzodu i wpadła do siatki. Dwie pierwsze bramki dla Unii zdobyli Jakub Kucza i  Mikołaj Dawid, a na 3:0 mógł podwyższyć z rzutu karnego Bartosz Wiaterski, ale strzelił obok słupka. Potem goście wykorzystali dwa błędy naszego bramkarza i doprowadzili do nerwowej końcówki. Na szczęście los był tym razem łaskawy dla unitów i ci po ostatnim gwizdku sędziego mogli odetchnąć.Trenera Przemysława Pawliczka cieszy wynik, ale martwi styl w jakim jego podopieczni to zwycięstwo osiągnęli. Pewnym usprawiedliwieniem dla nich jest kontuzja swojego kapitana, wczorajszego jubilata, Grzegorza Buczka, który już po 15 minutach musiał opuścić boisko. Brak lidera środkowej formacji był aż nadto widoczny, ale mamy nadzieję, że uraz Grzegorza nie okaże się poważny. Skład Unii w meczu z Krzyżkowicami : Mikołaj Knopek - Cezary Chojka, Tobiasz Kacprzak, Bartosz Wiaterski, Benjamin Kucza - Jakub Mrozek, Patryk Spandel, Grzegorz Buczek (15`Bartosz Kłosok,70` Mateusz Klepek), Robert Zając (50` Filip Odrozek) - Mikołaj Dawid, Jakub Kucza. Trener : Przemysław Pawliczek.