Kamil Knura królem strzelców B klasy

• autor: uniaturza, 2015-11-20 14:13

Zawodnik lidera tabeli LKS-u Płomień Kobyla Kamil Knura przewodzi stawce najlepszych strzelców rundy jesiennej grupy I raciborskiej B klasy z dorobkiem 17 bramek. O jedno trafienie ustępuje mu jego kolega z drużyny Kamil Szałkowski, a miejsce na podium uzupełnia gracz LKS-u Wicher Płonia Jacek Świerczyński, który 15 razy pokonywał bramkarzy rywala. Najlepszy z naszych zawodników w tej klasyfikacji, Daniel Burzyński z 6 golami zajmuje 15 miejsce, ale warto tu dodać, że w naszym zespole bramki zdobywało aż 14 zawodników ( tylko w rezerwach Przyszłości Rogów o jeden więcej ), więc okazały dorobek strzelecki naszej drużyny został rozbity na znaczną ilość graczy. W sumie w rozgrywkach tej grupy padło aż 419 goli, z czego osiem po strzałach samobójczych, a trzy otrzymał Dzimierz za walkower z rezerwami Czyżowic. Daje to efektowną średnią 4,6 bramki na mecz, 32,23 na jedną kolejkę i prawie 30 na drużynę. Najmłodszym strzelcem gola jest urodzony 21 maja 1999 roku Denis Zaczek z Wojnowic, a najstarszym grający trener rezerw Przyszłości Rogów 45-letni Tomasz Sosna. W dalszej części newsa kompletna klasyfikacja strzelców grupy I raciborskiej B klasy.

17 -  Kamil Knura ( Kobyla )
16 -  Kamil Szałkowski ( Kobyla )
15 -  Jacek Świerczyński ( Płonia )
13 -  Paweł Chojak ( Bieńkowice )