Cudowny sen trwa dalej

• autor: uniaturza, 2015-10-03 19:14

Unia Turza po raz kolejny potwierdziła, że gra do końca i w doliczonym czasie gry zdobyła zwycięskiego gola w meczu IX kolejki IV ligi z Granicą Ruptawa. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Dawid Hanzel, dobijając strzał Pawła Polaka.Gospodarze od 75 minuty grali w osłabieniu, po tym jak po raz drugi w tym meczu żółty kartonik zobaczył Łukasz Jagła. Tak jak się można było spodziewać spotkanie nie należało do najpiękniejszych, ale gospodarze nastawieni na kontrataki zabarykadowali szczelnie swoją bramkę i trudno było naszym zawodnikom przebić się przez blok defensywny Granicy.Najważniejsze, że po raz kolejny piłkarze Unii pokazali nieustępliwy charakter i już drugi wyjazdowy mecz z rzędu rozstrzygnęli w doliczonym czasie gry. Na pewno kosztował on naszych zawodników mnóstwo sił, "lotnisko" na Stadionie Miejskim w Jastrzębiu temu "sprzyjało", dlatego też wielki "szacun" dla triumfującego po raz dziewiąty w tym sezonie zespołu trenera Jana Adamczyka. Więcej o meczu w dalszej części newsa i w relacji.

LKS GRANICA RUPTAWA - LKS UNIA TURZA 0:1 ( 0:0 )

0 - 1  Dawid Hanzel 90+2 min. asysta Paweł Polak

Sędziowali : Robert Kowalczyk ( główny ), Michał Toborek, Konrad Sierociński ( asystenci ). Widzów : 100. Czerwona kartka : Łukasz Jagła ( 75 min. ). Żółte kartki : Łukasz Jagła (2), Maciej Kasprzak, Kamil Kowal, Dawid Łyżwa, Artur Miły - Adrian Nowak, Dawid Hanzel

LKS GRANICA RUPTAWA : Piotr Paś (kpt) - Kamil Kowal ( 61` Arkadiusz Syrek ), Dawid Łyżwa, Marcin Mizia, Szymon Muras - Patryk Mgłosiek ( 46` Bartosz Wojtków ), Łukasz Jagła, Artur Miły, Kamil Męzik, Maciej Kasprzak ( 81` Tomasz Zbytnik ) - Paweł Gryta. Pozostali rezerwowi : Łukasz Promny, Adam Śmigielski, Mateusz Piekarski, Przemysław Adamczyk. Trener : Adam Śmigielski.
LKS UNIA TURZA : Marcin Musioł - Daniel Gojny, Karol Bochenek, Kamil Kuczok, Adrian Nowak - Piotr Szymiczek ( 66` Artur Gać ), Gabriel Szkatuła ( 85` Krzysztof Krzyżok ), Bartłomiej Sikorski (kpt), Paweł Polak ( 90+5` Emanuel Markiewicz ), Paweł Kulczyk - Dawid Hanzel. Pozostali rezerwowi : Karol Wacławiec, Szymon Sosna, Damian Gabrysiak. Trener : Jan Adamczyk.

LICZBY MECZU
               RUPTAWA                                                                            TURZA
                    11                                    strzały                                          11
                     6                                     strzały celne                                  6