Piotr Bysiec królem strzelców

• autor: uniaturza, 2014-11-13 09:20

Najlepszym strzelcem zakończonej w sobotę rundy jesiennej IV ligi śląskiej w grupie II, został napastnik prowadzącego w tabeli zespołu LKS Bełk Piotr Bysiec, który w 15 meczach zdobył 17 bramek. Na dalszych miejscach znaleźli się Rafał Hajok z Jedności Przyszowice z 14 golami i Łukasz Bawoł z Unii Racibórz, który zanotował 13 trafień. Nasz najlepszy strzelec Paweł Kulczyk z pięcioma golami na koncie zajął wraz z kilkoma innymi zawodnikami 13 miejsce w tej klasyfikacji.

Pełna lista strzelców w dalszej części newsa.

KLASYFIKACJA STRZELCÓW IV LIGA GR.II - JESIEŃ 2014

17 -  Piotr Bysiec ( Bełk )
14 -  Rafał Hajok ( Przyszowice )
13 -  Łukasz Bawoł ( Unia R. )
  9 -  Grzegorz Szymoński ( Czarni Góral )
        Jarosław Wieczorek ( GKS II )
  8 -  Damian Olczak ( Bełk )

7 -  Grzegorz Świenty ( Krupiński )
        Ariel Mnochy ( Przyszowice )
        Tomasz Kasprzyk ( Ornontowice )

6 -  Krzysztof Koczur ( Jasienica )
        Maciej Wieczorek ( Świerklany )

Łukasz Winkler ( Krupiński )
  5 -  Michał Pieczka ( Bełk )
        Michał Kliber ( Jasienica )
        Adam Kozielski ( Jasienica )

Tomasz Waniek ( Przyszowice )
        Jakub Zdrzałek ( Ornontowice )
        Maciej Łącki ( Czarni Góral )
        Paweł Kulczyk ( Turza )
        Piotr Trzop ( Radziechowy )
        Paweł Krótki ( Pszów )
        Radosław Kaczmarczyk ( Podlesianka )
  4 -  Krystian Papatanasiu ( Jasienica ), Sławomir Musiolik ( Świerklany ), Grzegorz Chrząścik, Mateusz Wróbel ( obaj Bojszowy ), Michał Grunt, Dariusz Zapotoczny ( obaj GKS II ), Paweł Sermak ( Szczakowianka ), Michał Chrysteczko ( Pszczyna ), Bartłomiej Sikorski ( Turza ), Marcin Byrtek, Szymon Byrtek ( obaj Radziechowy ), Artur Sobala ( Pszów )

3 -  Dawid Semeniuk, Sławomir Szary ( obaj Bełk ), Dmytro Pidchenko ( Jasienica ), Kamil Kuczok, Piotr Pastuszak, Robert Żbikowski ( wszyscy Świerklany ), Mateusz Habor ( Krupiński ), Krystian Sosna ( Przyszowice ), Marek Sikora ( Ornontowice ), Adam Matusz ( Bojszowy ), Sebastian Białas ( Czarni Góral ), Paweł Szołtys, Krzysztof Wołkowicz ( obaj GKS II ), Tomasz Jarosz ( Szczakowianka ), Bartłomiej Grabczyński, Kamil Żemła ( obaj Pszczyna ), Robert Dominik ( Unia R. ), Mariusz Kosibor ( Radziechowy )
  2 -  Wojciech Rasek, Rafał Wybierek ( obaj Bełk ), Rafał Greń, Daniel Jakowenko, Dariusz Łoś ( wszyscy Jasienica ), Szymon Uliarczyk ( Świerklany ), Mariusz Reguła, Kamil Szydłowski ( obaj Krupiński ), Jakub Hasse, Mateusz Mrożek, Jarosław Piewko ( wszyscy Przyszowice ), Damian Michalik, Andrzej Niewiedział ( obaj Ornontowice ), Mateusz Żytka ( Bojszowy ), Radosław Michalski, Przemysław Miodoński ( obaj Czarni Góral ), Kamil Bętkowski ( GKS II ), Maciej Rozmus, Mariusz Walczak ( obaj Szczakowianka ), Rafał Klaja, Kamil Pancer ( obaj Pszczyna ), Jiri Barcal, Robert Chałupiński, Mateusz Grzesik, Marek Prusicki ( wszyscy Unia R. ), Daniel Dobrowolski ( Turza ), Łukasz Jastrzębski ( Radziechowy ), Zbigniew Grasman, Patryk Panic, Daniel Szczepan ( wszyscy Pszów )

1 -  Krzysztof Borowiec, Grzegorz Jasiczek, Kamil Kaczmarczyk, Dariusz Knot, Adam Stanek ( wszyscy Bełk ), Konrad Pala ( Jasienica ), Radosław Żbikowski, Tomasz Żmuda ( obaj Świerklany ), Daniel Babiak, Jacek Biedrzycki, Paweł Gliszczyński, Tomasz Kuś, Marek Malcher, Arkadiusz Neumann, Sebastian Szweda ( wszyscy Krupiński ), Michał Kołodziej, Adam Maszak ( obaj Przyszowice ), Dawid Boczar, Mariusz Horny, Michał Staszowski ( wszyscy Ornontowice ), Piotr Bula, Dariusz Dudka, Tomasz Iwański, Michał Pyrlik ( wszyscy Bojszowy ), Marcin Studencki ( Czarni Góral ), Sławomir Duda, Łukasz Guzy, Arkadiusz Kowalczyk, Mateusz Mazurek, Przemysław Sawicki, Sebastian Szombierski, Gustaw Tomkowicz ( wszyscy GKS II ), Mateusz Balcer, Tomasz Dworak, Paweł Kędroń, Remigiusz Malicki, Damian Mrożek, Bartłomiej Molenda, Marcel Rodziewicz, Bartosz Zyguła ( wszyscy Szczakowianka ), Adam Gruszka, Adam Maślorz, Benedykt Wiera ( wszyscy Pszczyna ), Rafał Fojcik, Mateusz Goral, Kamil Knura, Patryk Podstawka, Wojciech Pytlik ( wszyscy Unia R. ), Arkadii Herasymov, Krzysztof Krzyżok, Denys Miroshnychenko, Mirosław Pawlusiński, Łukasz Sell, Kamil Smal ( wszyscy Turza ), Mateusz Janik, Przemysław Suchowski ( obaj Radziechowy ), Paweł Grabiec ( Pszów ), Dawid Brehmer, Józef Gębczyk, Daniel Jacenik, Dawid Jurowicz, Maciej Niesyto, Andrzej Sarzała, Mateusz Sowa ( wszyscy Podlesianka )

W 120 meczach padły w sumie 394 bramki ( w tym 9 było samobójczych ), co daje średnią 3,28 bramki na mecz.