Statystyki dru¿yny

Aktualno¶ci

M³odziki nie zawiod³y

• autor: uniaturza, 2014-09-19 22:05

W rozegranym dzisiaj meczu m³odzików Unia Turza pokona³a u siebie LKS Krzy¿anowice 3:1 ( 1:1 ). Nasi zawodnicy d³ugo nie potrafili poradziæ sobie ze skomasowana obron± zespo³u trenera Kamila £atkowskiego. Co gorsza po jednej z kontr Bartosz Moj faulowa³ w polu karnym a pewnym egzekutorem "jedenastki" by³ Samuel Stas. Turzanie stwarzali sobie mnóstwo okazji strzeleckich, ale zbyt d³ugo zwlekali z uderzeniem i obroñcy go¶ci za ka¿dym razem blokowali nasze strza³y. Podopieczni trenera Przemys³awa Pawliczka wykonywali mnóstwo rzutów ro¿nych, ale nie przynios³y one zmiany rezultatu. I kiedy wydawa³o siê, ¿e do przerwy utrzyma siê sensacyjne 0:1 w ostatnich sekundach tej czê¶ci gry przytomno¶ci± pod bramk± wykaza³ siê wreszcie B³a¿ej Wi¶niowski, który strza³em z "pierwszej pi³ki" pokona³ bramkarza Krzy¿anowic. Druga ods³ona mia³a podobny przebieg jak pierwsza z tym, ¿e nasi zawodnicy zdobyli dwie bramki obie autorstwa Przemka Brachmañskiego i przechylili szalê zwyciêstwa na swoj± stronê. Oba gole pad³y w zamieszaniu podbramkowym po akcjach wprowadzonego po przerwie Krzysztofa Szewczyka  i przytomno¶ci umys³u wspomnianego Brachmañskiego. Nasza dru¿yna m³odzików odnios³a w ten sposób trzecie zwyciêstwo z rzêdu co pozwoli³o zachowaæ czwarte miejsce w tabeli grupy 2. W dalszej czê¶ci newsa tabela po VI kolejce.

Sk³ad Unii : Mateusz Klepek ( 57` Gabriel Kubiniok ) - Kamil Wawrzeszek, Karol Kwiatkowski (kpt), Bartosz Moj - Jakub Milek, Patryk Le¶nik, Jakub Pieróg, Przemys³aw Brachmañski - B³a¿ej Wi¶niowski. Ponadto grali : Dawid Noga¶, Jakub Kura, Kacper Mularczyk, Mateusz Nowak, Miko³aj Knopek, Krzysztof Szewczyk, £ukasz Le¶nik. Trener : Przemys³aw Pawliczek.