LKS Unia Turza Śląska - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LKS Bestwina - KS Spójnia Landek
KS Decor Bełk - LKS Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - TS Podbeskidzie II Bielsko - Biała
GKS Piast II Gliwice S.A. - KS Kuźnia Ustroń
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Czarni Gorzyce
KS ROW 1964 Rybnik - KP GKS II Tychy S.A.
TS Czarni - Góral Żywiec - MRKS Czechowice - Dziedzice
KS Unia Turza Śląska - LKS Unia Książenice

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2021-08-14 LKS Bestwina KS Spójnia Landek 17:00
2021-08-14 KS Decor Bełk LKS Orzeł Łękawica 17:00
2021-08-14 LKS Czaniec TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17:00
2021-08-14 GKS Piast II Gliwice S.A. KS Kuźnia Ustroń 17:00
2021-08-14 LKS Drzewiarz Jasienica KS Czarni Gorzyce 17:00
2021-08-14 KS ROW 1964 Rybnik KP GKS II Tychy S.A. 17:00
2021-08-14 TS Czarni-Góral Żywiec MRKS Czechowice-Dziedzice 17:00
2021-08-14 KS Unia Turza Śląska LKS Unia Książenice 17:00
2021-08-21 KS Spójnia Landek LKS Unia Książenice 17:00
2021-08-21 MRKS Czechowice-Dziedzice KS Unia Turza Śląska 17:00
2021-08-21 KP GKS II Tychy S.A. TS Czarni-Góral Żywiec 17:00
2021-08-21 KS ROW 1964 Rybnik KS Czarni Gorzyce 17:00
2021-08-21 LKS Drzewiarz Jasienica KS Kuźnia Ustroń 17:00
2021-08-21 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała GKS Piast II Gliwice S.A. 17:00
2021-08-21 LKS Orzeł Łękawica LKS Czaniec 17:00
2021-08-21 LKS Bestwina KS Decor Bełk 17:00
2021-08-25 KS Decor Bełk KS Spójnia Landek 17:30
2021-08-25 LKS Czaniec LKS Bestwina 17:30
2021-08-25 GKS Piast II Gliwice S.A. LKS Orzeł Łękawica 17:30
2021-08-25 LKS Drzewiarz Jasienica TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17:30
2021-08-25 KS ROW 1964 Rybnik KS Kuźnia Ustroń 17:30
2021-08-25 TS Czarni-Góral Żywiec KS Czarni Gorzyce 17:30
2021-08-25 KS Unia Turza Śląska KP GKS II Tychy S.A. 17:30
2021-08-25 LKS Unia Książenice MRKS Czechowice-Dziedzice 17:30
2021-08-28 KS Spójnia Landek MRKS Czechowice-Dziedzice 17:00
2021-08-28 KP GKS II Tychy S.A. LKS Unia Książenice 17:00
2021-08-28 KS Czarni Gorzyce KS Unia Turza Śląska 17:00
2021-08-28 KS Kuźnia Ustroń TS Czarni-Góral Żywiec 17:00
2021-08-28 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała KS ROW 1964 Rybnik 17:00
2021-08-28 LKS Orzeł Łękawica LKS Drzewiarz Jasienica 17:00
2021-08-28 LKS Bestwina GKS Piast II Gliwice S.A. 17:00
2021-08-28 KS Decor Bełk LKS Czaniec 17:00
2021-09-04 LKS Czaniec KS Spójnia Landek 16:00
2021-09-04 GKS Piast II Gliwice S.A. KS Decor Bełk 16:00
2021-09-04 LKS Drzewiarz Jasienica LKS Bestwina 16:00
2021-09-04 KS ROW 1964 Rybnik LKS Orzeł Łękawica 16:00
2021-09-04 TS Czarni-Góral Żywiec TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16:00
2021-09-04 KS Unia Turza Śląska KS Kuźnia Ustroń 16:00
2021-09-04 LKS Unia Książenice KS Czarni Gorzyce 16:00
2021-09-04 MRKS Czechowice-Dziedzice KP GKS II Tychy S.A. 16:00
2021-09-11 KS Spójnia Landek KP GKS II Tychy S.A. 16:00
2021-09-11 KS Czarni Gorzyce MRKS Czechowice-Dziedzice 16:00
2021-09-11 KS Kuźnia Ustroń LKS Unia Książenice 16:00
2021-09-11 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała KS Unia Turza Śląska 16:00
2021-09-11 LKS Orzeł Łękawica TS Czarni-Góral Żywiec 16:00
2021-09-11 LKS Bestwina KS ROW 1964 Rybnik 16:00
2021-09-11 KS Decor Bełk LKS Drzewiarz Jasienica 16:00
2021-09-11 LKS Czaniec GKS Piast II Gliwice S.A. 16:00
2021-09-18 GKS Piast II Gliwice S.A. KS Spójnia Landek 16:00
2021-09-18 LKS Drzewiarz Jasienica LKS Czaniec 16:00
2021-09-18 KS ROW 1964 Rybnik KS Decor Bełk 16:00
2021-09-18 TS Czarni-Góral Żywiec LKS Bestwina 16:00
2021-09-18 KS Unia Turza Śląska LKS Orzeł Łękawica 16:00
2021-09-18 LKS Unia Książenice TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 16:00
2021-09-18 MRKS Czechowice-Dziedzice KS Kuźnia Ustroń 16:00
2021-09-18 KP GKS II Tychy S.A. KS Czarni Gorzyce 16:00
2021-09-25 KS Spójnia Landek KS Czarni Gorzyce 16:00
2021-09-25 KS Kuźnia Ustroń KP GKS II Tychy S.A. 16:00
2021-09-25 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała MRKS Czechowice-Dziedzice 16:00
2021-09-25 LKS Orzeł Łękawica LKS Unia Książenice 16:00
2021-09-25 LKS Bestwina KS Unia Turza Śląska 16:00
2021-09-25 KS Decor Bełk TS Czarni-Góral Żywiec 16:00
2021-09-25 LKS Czaniec KS ROW 1964 Rybnik 16:00
2021-09-25 GKS Piast II Gliwice S.A. LKS Drzewiarz Jasienica 16:00
2021-10-02 LKS Drzewiarz Jasienica KS Spójnia Landek 15:00
2021-10-02 KS ROW 1964 Rybnik GKS Piast II Gliwice S.A. 15:00
2021-10-02 TS Czarni-Góral Żywiec LKS Czaniec 15:00
2021-10-02 KS Unia Turza Śląska KS Decor Bełk 15:00
2021-10-02 LKS Unia Książenice LKS Bestwina 15:00
2021-10-02 MRKS Czechowice-Dziedzice LKS Orzeł Łękawica 15:00
2021-10-02 KP GKS II Tychy S.A. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15:00
2021-10-02 KS Czarni Gorzyce KS Kuźnia Ustroń 15:00
10  2021-10-09 KS Spójnia Landek KS Kuźnia Ustroń 15:00
10  2021-10-09 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała KS Czarni Gorzyce 15:00
10  2021-10-09 LKS Orzeł Łękawica KP GKS II Tychy S.A. 15:00
10  2021-10-09 LKS Bestwina MRKS Czechowice-Dziedzice 15:00
10  2021-10-09 KS Decor Bełk LKS Unia Książenice 15:00
10  2021-10-09 LKS Czaniec KS Unia Turza Śląska 15:00
10  2021-10-09 GKS Piast II Gliwice S.A. TS Czarni-Góral Żywiec 15:00
10  2021-10-09 LKS Drzewiarz Jasienica KS ROW 1964 Rybnik 15:00
11  2021-10-16 KS ROW 1964 Rybnik KS Spójnia Landek 15:00
11  2021-10-16 TS Czarni-Góral Żywiec LKS Drzewiarz Jasienica 15:00
11  2021-10-16 KS Unia Turza Śląska GKS Piast II Gliwice S.A. 15:00
11  2021-10-16 LKS Unia Książenice LKS Czaniec 15:00
11  2021-10-16 MRKS Czechowice-Dziedzice KS Decor Bełk 15:00
11  2021-10-16 KP GKS II Tychy S.A. LKS Bestwina 15:00
11  2021-10-16 KS Czarni Gorzyce LKS Orzeł Łękawica 15:00
11  2021-10-16 KS Kuźnia Ustroń TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15:00
12  2021-10-23 KS Spójnia Landek TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15:00
12  2021-10-23 LKS Orzeł Łękawica KS Kuźnia Ustroń 15:00
12  2021-10-23 LKS Bestwina KS Czarni Gorzyce 15:00
12  2021-10-23 KS Decor Bełk KP GKS II Tychy S.A. 15:00
12  2021-10-23 LKS Czaniec MRKS Czechowice-Dziedzice 15:00
12  2021-10-23 GKS Piast II Gliwice S.A. LKS Unia Książenice 15:00
12  2021-10-23 LKS Drzewiarz Jasienica KS Unia Turza Śląska 15:00
12  2021-10-23 KS ROW 1964 Rybnik TS Czarni-Góral Żywiec 15:00
13  2021-10-30 TS Czarni-Góral Żywiec KS Spójnia Landek 14:00
13  2021-10-30 KS Unia Turza Śląska KS ROW 1964 Rybnik 14:00
13  2021-10-30 LKS Unia Książenice LKS Drzewiarz Jasienica 14:00
13  2021-10-30 MRKS Czechowice-Dziedzice GKS Piast II Gliwice S.A. 14:00
13  2021-10-30 KP GKS II Tychy S.A. LKS Czaniec 14:00
13  2021-10-30 KS Czarni Gorzyce KS Decor Bełk 14:00
13  2021-10-30 KS Kuźnia Ustroń LKS Bestwina 14:00
13  2021-10-30 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała LKS Orzeł Łękawica 14:00
14  2021-11-06 KS Spójnia Landek LKS Orzeł Łękawica 14:00
14  2021-11-06 LKS Bestwina TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14:00
14  2021-11-06 KS Decor Bełk KS Kuźnia Ustroń 14:00
14  2021-11-06 LKS Czaniec KS Czarni Gorzyce 14:00
14  2021-11-06 GKS Piast II Gliwice S.A. KP GKS II Tychy S.A. 14:00
14  2021-11-06 LKS Drzewiarz Jasienica MRKS Czechowice-Dziedzice 14:00
14  2021-11-06 KS ROW 1964 Rybnik LKS Unia Książenice 14:00
14  2021-11-06 TS Czarni-Góral Żywiec KS Unia Turza Śląska 14:00
15  2021-11-13 KS Unia Turza Śląska KS Spójnia Landek 13:30
15  2021-11-13 LKS Unia Książenice TS Czarni-Góral Żywiec 13:30
15  2021-11-13 MRKS Czechowice-Dziedzice KS ROW 1964 Rybnik 13:30
15  2021-11-13 KP GKS II Tychy S.A. LKS Drzewiarz Jasienica 13:30
15  2021-11-13 KS Czarni Gorzyce GKS Piast II Gliwice S.A. 13:30
15  2021-11-13 KS Kuźnia Ustroń LKS Czaniec 13:30
15  2021-11-13 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała KS Decor Bełk 13:30
15  2021-11-13 LKS Orzeł Łękawica LKS Bestwina 13:30

Najbliższe spotkanie

KS Unia Turza Śląska   LKS Unia Książenice
2021-08-14, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Buttony

Najnowsza galeria

Unia Turza - Czarni Góral Żywiec 03.05.2015r. foto Andrzej Kwiatoń
Ładowanie...

Kalendarium

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

07

08-2021

sobota

08

08-2021

niedziela

09

08-2021

pon.

10

08-2021

wtorek

11

08-2021

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 368, wczoraj: 369
ogółem: 1 561 619

statystyki szczegółowe

Logowanie