LKS Unia Turza Śląska - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Wyniki

Ostatnia kolejka 13
KS Spójnia Landek 3:4 MKS Lędziny
LKS Orzeł Łękawica 0:3 LKS Czaniec
KS Kuźnia Ustroń 1:2 LKS Błyskawica Drogomyśl
GKS Gwarek Ornontowice 3:0 LKS Drzewiarz Jasienica
KS ROW 1964 Rybnik 1:3 KS Polonia Łaziska Górne
KS Unia Turza Śląska 2:0 TS Podbeskidzie II Bielsko - Biała
MRKS Czechowice - Dziedzice 1:0 Unia Racibórz sp. z o.o.
KS Decor Bełk 3:2 KP GKS II Tychy S.A.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 14
MKS Lędziny - KP GKS II Tychy S.A.
Unia Racibórz sp. z o.o. - KS Decor Bełk
TS Podbeskidzie II Bielsko - Biała - MRKS Czechowice - Dziedzice
KS Polonia Łaziska Górne - KS Unia Turza Śląska
LKS Drzewiarz Jasienica - KS ROW 1964 Rybnik
LKS Błyskawica Drogomyśl - GKS Gwarek Ornontowice
LKS Czaniec - KS Kuźnia Ustroń
KS Spójnia Landek - LKS Orzeł Łękawica

Statystyki drużyny

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2022-08-13 Unia Racibórz sp. z o.o. 3:1 MKS Lędziny zobacz ›
2022-08-13 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1:1 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
2022-08-13 KS Polonia Łaziska Górne 2:0 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-08-13 LKS Drzewiarz Jasienica 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2022-08-13 LKS Błyskawica Drogomyśl 1:0 KS Unia Turza Śląska relacja ›
2022-08-13 LKS Czaniec 2:1 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2022-08-13 KS Spójnia Landek 5:1 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
2022-08-13 LKS Orzeł Łękawica 1:1 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
2022-08-20 MKS Lędziny 2:1 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
2022-08-20 LKS Orzeł Łękawica 3:1 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
2022-08-20 KS ROW 1964 Rybnik 3:2 KS Spójnia Landek zobacz ›
2022-08-20 KS Unia Turza Śląska 3:1 LKS Czaniec relacja ›
2022-08-20 MRKS Czechowice-Dziedzice 0:0 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2022-08-20 LKS Drzewiarz Jasienica 2:4 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-08-20 KP GKS II Tychy S.A. 0:0 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
2022-08-20 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4:1 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
2022-08-24 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 MKS Lędziny zobacz ›
2022-08-24 KS Polonia Łaziska Górne 2:0 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
2022-08-24 LKS Drzewiarz Jasienica 1:2 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
2022-08-24 LKS Błyskawica Drogomyśl 0:0 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-08-24 KS Spójnia Landek 1:2 KS Unia Turza Śląska relacja ›
2022-08-24 LKS Orzeł Łękawica 1:3 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2022-08-24 KS Kuźnia Ustroń 1:5 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
2022-08-31 LKS Czaniec 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2022-08-27 MKS Lędziny 2:3 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
2022-08-27 KS Unia Turza Śląska 4:0 LKS Orzeł Łękawica relacja ›
2022-08-27 MRKS Czechowice-Dziedzice 2:1 KS Spójnia Landek zobacz ›
2022-08-27 LKS Czaniec 2:2 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-08-27 KP GKS II Tychy S.A. 1:1 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2022-08-27 Unia Racibórz sp. z o.o. 4:1 LKS Drzewiarz Jasienica zobacz ›
2022-08-27 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:0 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
2022-09-07 KS ROW 1964 Rybnik 5:2 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
2022-09-03 KS Polonia Łaziska Górne 3:1 MKS Lędziny zobacz ›
2022-09-03 LKS Drzewiarz Jasienica 1:3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała zobacz ›
2022-09-03 LKS Błyskawica Drogomyśl 5:1 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
2022-09-03 LKS Czaniec 3:1 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
2022-09-03 KS Spójnia Landek 2:2 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-09-03 LKS Orzeł Łękawica 1:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2022-09-03 KS Kuźnia Ustroń 0:2 KS Unia Turza Śląska relacja ›
2022-09-03 GKS Gwarek Ornontowice 2:0 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2022-09-10 MKS Lędziny 2:1 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
2022-09-10 KS Unia Turza Śląska 3:0 GKS Gwarek Ornontowice relacja ›
2022-09-10 MRKS Czechowice-Dziedzice 3:0 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
2022-09-10 LKS Orzeł Łękawica 1:1 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-09-10 KP GKS II Tychy S.A. 2:2 KS Spójnia Landek zobacz ›
2022-09-10 Unia Racibórz sp. z o.o. 1:2 LKS Czaniec zobacz ›
2022-09-10 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5:1 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2022-09-10 KS Polonia Łaziska Górne 0:3 LKS Drzewiarz Jasienica zobacz ›
2022-09-17 LKS Drzewiarz Jasienica 1:0 MKS Lędziny zobacz ›
2022-09-17 LKS Błyskawica Drogomyśl 1:2 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
2022-09-17 KS Spójnia Landek 3:0 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
2022-09-17 LKS Orzeł Łękawica 0:2 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
2022-09-17 KS Kuźnia Ustroń 2:1 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-09-17 GKS Gwarek Ornontowice 1:0 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2022-09-17 KS ROW 1964 Rybnik 1:2 KS Unia Turza Śląska relacja ›
2022-11-19 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała LKS Czaniec 13:00
2022-09-24 MKS Lędziny 3:0 KS Unia Turza Śląska relacja ›
2022-09-24 KS ROW 1964 Rybnik 3:2 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
2022-09-24 KS Decor Bełk 4:3 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
2022-09-24 KP GKS II Tychy S.A. 2:0 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
2022-09-24 Unia Racibórz sp. z o.o. 0:2 LKS Orzeł Łękawica zobacz ›
2022-09-24 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 0:2 KS Spójnia Landek zobacz ›
2022-09-24 KS Polonia Łaziska Górne 1:0 LKS Czaniec zobacz ›
2022-09-24 LKS Drzewiarz Jasienica 0:0 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
2022-10-01 LKS Błyskawica Drogomyśl 1:0 MKS Lędziny zobacz ›
2022-10-01 LKS Czaniec 0:1 LKS Drzewiarz Jasienica zobacz ›
2022-10-01 KS Spójnia Landek 0:3 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
2022-10-01 LKS Orzeł Łękawica 4:3 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała zobacz ›
2022-10-01 KS Kuźnia Ustroń 5:0 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
2022-10-01 GKS Gwarek Ornontowice 4:2 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
2022-10-01 KS ROW 1964 Rybnik 1:2 KS Decor Bełk zobacz ›
2022-10-01 KS Unia Turza Śląska 2:0 MRKS Czechowice-Dziedzice relacja ›
10  2022-10-08 MKS Lędziny 1:1 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
10  2022-10-08 KS Decor Bełk 0:1 KS Unia Turza Śląska relacja ›
10  2022-10-08 KP GKS II Tychy S.A. 3:0 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
10  2022-10-08 Unia Racibórz sp. z o.o. 1:2 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
10  2022-10-08 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3:0 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
10  2022-10-08 KS Polonia Łaziska Górne 2:0 LKS Orzeł Łękawica zobacz ›
10  2022-10-08 LKS Drzewiarz Jasienica 1:0 KS Spójnia Landek zobacz ›
10  2022-10-08 LKS Błyskawica Drogomyśl 0:1 LKS Czaniec zobacz ›
11  2022-10-15 LKS Czaniec 2:2 MKS Lędziny zobacz ›
11  2022-10-15 KS Spójnia Landek 5:1 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
11  2022-10-15 LKS Orzeł Łękawica 4:0 LKS Drzewiarz Jasienica zobacz ›
11  2022-10-15 KS Kuźnia Ustroń 1:1 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
11  2022-10-15 GKS Gwarek Ornontowice 1:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała zobacz ›
11  2022-10-15 KS ROW 1964 Rybnik 0:0 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
11  2022-10-15 KS Unia Turza Śląska 2:3 KP GKS II Tychy S.A. relacja ›
11  2022-10-15 MRKS Czechowice-Dziedzice 1:1 KS Decor Bełk zobacz ›
12  2022-10-22 MKS Lędziny 2:6 KS Decor Bełk zobacz ›
12  2022-10-22 KP GKS II Tychy S.A. 3:3 MRKS Czechowice-Dziedzice zobacz ›
12  2022-10-22 Unia Racibórz sp. z o.o. 4:3 KS Unia Turza Śląska relacja ›
12  2022-10-22 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2:4 KS ROW 1964 Rybnik zobacz ›
12  2022-10-22 KS Polonia Łaziska Górne 2:2 GKS Gwarek Ornontowice zobacz ›
12  2022-10-22 LKS Drzewiarz Jasienica 1:2 KS Kuźnia Ustroń zobacz ›
12  2022-10-22 LKS Błyskawica Drogomyśl 3:4 LKS Orzeł Łękawica zobacz ›
12  2022-10-22 LKS Czaniec 0:0 KS Spójnia Landek zobacz ›
13  2022-10-29 KS Spójnia Landek 3:4 MKS Lędziny zobacz ›
13  2022-10-29 LKS Orzeł Łękawica 0:3 LKS Czaniec zobacz ›
13  2022-10-29 KS Kuźnia Ustroń 1:2 LKS Błyskawica Drogomyśl zobacz ›
13  2022-10-29 GKS Gwarek Ornontowice 3:0 LKS Drzewiarz Jasienica zobacz ›
13  2022-10-29 KS ROW 1964 Rybnik 1:3 KS Polonia Łaziska Górne zobacz ›
13  2022-10-29 KS Unia Turza Śląska 2:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała relacja ›
13  2022-10-29 MRKS Czechowice-Dziedzice 1:0 Unia Racibórz sp. z o.o. zobacz ›
13  2022-10-29 KS Decor Bełk 3:2 KP GKS II Tychy S.A. zobacz ›
14  2022-11-05 MKS Lędziny KP GKS II Tychy S.A. 14:00
14  2022-11-05 Unia Racibórz sp. z o.o. KS Decor Bełk 14:00
14  2022-11-05 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała MRKS Czechowice-Dziedzice 14:00
14  2022-11-05 KS Polonia Łaziska Górne KS Unia Turza Śląska 14:00
14  2022-11-05 LKS Drzewiarz Jasienica KS ROW 1964 Rybnik 14:00
14  2022-11-05 LKS Błyskawica Drogomyśl GKS Gwarek Ornontowice 14:00
14  2022-11-05 LKS Czaniec KS Kuźnia Ustroń 14:00
14  2022-11-05 KS Spójnia Landek LKS Orzeł Łękawica 14:00
15  2022-11-12 LKS Orzeł Łękawica MKS Lędziny 13:30
15  2022-11-12 KS Kuźnia Ustroń KS Spójnia Landek 13:30
15  2022-11-12 GKS Gwarek Ornontowice LKS Czaniec 13:30
15  2022-11-12 KS ROW 1964 Rybnik LKS Błyskawica Drogomyśl 13:30
15  2022-11-12 KS Unia Turza Śląska LKS Drzewiarz Jasienica 13:30
15  2022-11-12 MRKS Czechowice-Dziedzice KS Polonia Łaziska Górne 13:30
15  2022-11-12 KS Decor Bełk TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13:30
15  2022-11-12 KP GKS II Tychy S.A. Unia Racibórz sp. z o.o. 13:30

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

KS Unia Turza Śląska 2:0 TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała
2022-10-29, 14:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Buttony

Najnowsza galeria

Unia Turza - Czarni Góral Żywiec 03.05.2015r. foto Andrzej Kwiatoń
Ładowanie...

Kalendarium

26

05-2024

niedziela

27

05-2024

pon.

28

05-2024

wtorek

29

05-2024

środa

30

05-2024

czwartek

31

05-2024

piątek

01

06-2024

sobota

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 5 gości

dzisiaj: 88, wczoraj: 63
ogółem: 1 932 721

statystyki szczegółowe

Logowanie