LKS Unia Turza Śląska - strona oficjalna

Strona klubowa

Zegar

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1
LKS Bestwina - KS Spójnia Landek
KS Decor Bełk - LKS Orzeł Łękawica
LKS Czaniec - TS Podbeskidzie II Bielsko - Biała
GKS Piast II Gliwice S.A. - KS Kuźnia Ustroń
LKS Drzewiarz Jasienica - KS Czarni Gorzyce
KS ROW 1964 Rybnik - KP GKS II Tychy S.A.
TS Czarni - Góral Żywiec - MRKS Czechowice - Dziedzice
KS Unia Turza Śląska - LKS Unia Książenice

Statystyki drużyny

Tabela ligowa

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
bz 31 76 25 1 5 96 - 38 +58
2.
plus 31 58 19 1 11 84 - 48 +36
3.
minus 31 58 18 4 9 58 - 51 +7
4.
minus 29 57 17 6 6 72 - 28 +44
5.
herb
bz 31 54 16 6 9 71 - 51 +20
6.
bz 31 54 16 6 9 57 - 43 +14
7.
bz 31 47 14 5 12 48 - 57 -9
8.
bz 31 44 13 5 13 55 - 45 +10
9.
bz 30 42 12 6 12 40 - 48 -8
10.
bz 31 37 10 7 14 66 - 62 +4
11.
plus 30 36 10 6 14 44 - 41 +3
12.
minus 31 35 10 5 16 42 - 68 -26
13.
plus 30 32 8 8 14 38 - 51 -13
14.
minus 31 31 9 4 18 33 - 64 -31
15.
bz 30 27 7 6 17 31 - 61 -30
16.
bz 16 18 6 0 10 29 - 43 -14
17.
bz 31 14 4 2 25 36 - 101 -65

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
15 37 12 1 2 44 - 13 +31
2.
15 35 11 2 2 41 - 10 +31
3.
16 34 11 1 4 51 - 20 +31
4.
16 33 10 3 3 34 - 23 +11
5.
15 32 10 2 3 35 - 9 +26
6.
16 32 9 5 2 32 - 18 +14
7.
herb
16 26 8 2 6 40 - 27 +13
8.
15 24 7 3 5 26 - 24 +2
9.
14 23 7 2 5 39 - 23 +16
10.
16 22 6 4 6 21 - 22 -1
11.
15 20 6 2 7 17 - 22 -5
12.
15 19 6 1 8 25 - 29 -4
13.
15 17 4 5 6 23 - 20 +3
14.
14 16 5 1 8 16 - 27 -11
15.
16 16 4 4 8 20 - 35 -15
16.
8 15 5 0 3 20 - 19 +1
17.
16 7 2 1 13 23 - 52 -29

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
16 39 13 0 3 52 - 25 +27
2.
herb
15 28 8 4 3 31 - 24 +7
3.
15 25 8 1 6 24 - 28 -4
4.
15 24 8 0 7 33 - 28 +5
5.
16 23 7 2 7 22 - 33 -11
6.
14 22 6 4 4 31 - 18 +13
7.
15 22 7 1 7 25 - 25 0
8.
14 20 6 2 6 19 - 26 -7
9.
15 19 6 1 8 21 - 21 0
10.
15 19 6 1 8 22 - 33 -11
11.
17 14 3 5 9 27 - 39 -12
12.
15 13 2 7 6 13 - 22 -9
13.
16 12 3 3 10 20 - 36 -16
14.
16 11 2 5 9 15 - 34 -19
15.
16 11 3 2 11 16 - 42 -26
16.
15 7 2 1 12 13 - 49 -36
17.
8 3 1 0 7 9 - 24 -15

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. LKS Unia KsiążeniceLKS Unia Książenice 14 34 11 1 2 28 - 16 +12
2. GKS Piast II Gliwice S.A.GKS Piast II Gliwice S.A. 14 33 11 0 3 41 - 14 +27
3. KS Unia Turza ŚląskaKS Unia Turza Śląska 14 26 7 5 2 33 - 21 +12
4. KS Spójnia LandekKS Spójnia Landek 13 24 7 3 3 31 - 13 +18
5. KS Decor BełkKS Decor Bełk 14 23 7 2 5 23 - 24 -1
6. LKS Drzewiarz JasienicaLKS Drzewiarz Jasienica 14 23 7 2 5 20 - 21 -1
7. KS ROW 1964 RybnikKS ROW 1964 Rybnik 14 22 6 4 4 33 - 20 +13
8. KS Kuźnia UstrońKS Kuźnia Ustroń 14 21 6 3 5 26 - 26 0
9. TS Podbeskidzie II Bielsko-BiałaTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 14 20 6 2 6 28 - 24 +4
10. KP GKS II Tychy S.A.KP GKS II Tychy S.A. 14 19 6 1 7 31 - 28 +3
11. LKS Orzeł ŁękawicaLKS Orzeł Łękawica 13 18 5 3 5 23 - 20 +3
12. LKS CzaniecLKS Czaniec 15 18 5 3 7 24 - 35 -11
13. 14 15 5 0 9 16 - 30 -14
14. TS Czarni-Góral ŻywiecTS Czarni-Góral Żywiec 14 15 5 0 9 24 - 41 -17
15. MRKS Czechowice-DziedziceMRKS Czechowice-Dziedzice 14 14 4 2 8 19 - 23 -4
16. KS Czarni GorzyceKS Czarni Gorzyce 13 6 1 3 9 11 - 27 -16
17. LKS BestwinaLKS Bestwina 14 6 2 0 12 13 - 41 -28

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. GKS Piast II Gliwice S.A.GKS Piast II Gliwice S.A. 17 43 14 1 2 55 - 24 +31
2. KP GKS II Tychy S.A.KP GKS II Tychy S.A. 17 39 13 0 4 53 - 20 +33
3. KS Spójnia LandekKS Spójnia Landek 16 33 10 3 3 41 - 15 +26
4. KS Decor BełkKS Decor Bełk 17 31 9 4 4 34 - 19 +15
5. KS Unia Turza ŚląskaKS Unia Turza Śląska 17 28 9 1 7 38 - 30 +8
6. KS Kuźnia UstrońKS Kuźnia Ustroń 17 26 8 2 7 22 - 31 -9
7. LKS Unia KsiążeniceLKS Unia Książenice 17 24 7 3 7 30 - 35 -5
8. MRKS Czechowice-DziedziceMRKS Czechowice-Dziedzice 16 22 6 4 6 25 - 18 +7
9. KS ROW 1964 RybnikKS ROW 1964 Rybnik 17 22 7 1 9 22 - 25 -3
10. KS Czarni GorzyceKS Czarni Gorzyce 17 21 6 3 8 20 - 34 -14
11. LKS Drzewiarz JasienicaLKS Drzewiarz Jasienica 16 19 5 4 7 20 - 27 -7
12. TS Podbeskidzie II Bielsko-BiałaTS Podbeskidzie II Bielsko-Biała 17 17 4 5 8 38 - 38 0
13. LKS CzaniecLKS Czaniec 16 17 5 2 9 18 - 33 -15
14. 17 16 4 4 9 17 - 34 -17
15. LKS Orzeł ŁękawicaLKS Orzeł Łękawica 17 14 3 5 9 15 - 31 -16
16. LKS BestwinaLKS Bestwina 17 8 2 2 13 23 - 60 -37
17. TS Czarni-Góral ŻywiecTS Czarni-Góral Żywiec 2 3 1 0 1 5 - 2 +3

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna12345678910111213141516
1. KS Unia Turza Śląska XXX - - - - - - - - - - - - - - -
2. TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - XXX - - - - - - - - - - - - - -
3. LKS Drzewiarz Jasienica - - XXX - - - - - - - - - - - - -
4. KS ROW 1964 Rybnik - - - XXX - - - - - - - - - - - -
5. KS Decor Bełk - - - - XXX - - - - - - - - - - -
6. GKS Piast II Gliwice S.A. - - - - - XXX - - - - - - - - - -
7. KP GKS II Tychy S.A. - - - - - - XXX - - - - - - - - -
8. LKS Czaniec - - - - - - - XXX - - - - - - - -
9. KS Kuźnia Ustroń - - - - - - - - XXX - - - - - - -
10. LKS Bestwina - - - - - - - - - XXX - - - - - -
11. LKS Orzeł Łękawica - - - - - - - - - - XXX - - - - -
12. LKS Unia Książenice - - - - - - - - - - - XXX - - - -
13. TS Czarni-Góral Żywiec - - - - - - - - - - - - XXX - - -
14. KS Czarni Gorzyce - - - - - - - - - - - - - XXX - -
15. MRKS Czechowice-Dziedzice - - - - - - - - - - - - - - XXX -
16. KS Spójnia Landek - - - - - - - - - - - - - - - XXX

Najbliższe spotkanie

KS Unia Turza Śląska   LKS Unia Książenice
2021-08-14, 17:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Reklama

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Buttony

Najnowsza galeria

Unia Turza - Czarni Góral Żywiec 03.05.2015r. foto Andrzej Kwiatoń
Ładowanie...

Kalendarium

05

08-2021

czwartek

06

08-2021

piątek

07

08-2021

sobota

08

08-2021

niedziela

09

08-2021

pon.

10

08-2021

wtorek

11

08-2021

środa

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 324, wczoraj: 369
ogółem: 1 561 575

statystyki szczegółowe

Logowanie